8 листопада 2022, 07:15

Україна отримала суперсистеми та тепер зможе добре зміцнити свою ППО

На агресивні дії РФ світ відповідає ще більшою допомогою Києву: Україна отримала від партнерів сучасні ефективні системи.

Україна отримала суперсистеми та тепер зможе добре зміцнити свою ППО

Україна отримала від партнерів сучасні ефективні системи, що дають змогу вельми суттєво посилити протиповітряну оборону нашої країни, повідомив президент Володимир Зеленський у своєму офіційному телеграм-каналі.

"Нещодавня ескалація ракетного та дронового терору з боку Росії призвела лише до того, що світ відповідає новою допомогою Україні", - підкреслив президент.

Судячи з усього, глава держави мав на увазі американські системи протиповітряної оборони Hawk. Спочатку цей зенітний ракетний комплекс розробляли для знищення літаків, а пізніше модернізували для перехоплення ракет у польоті. Не виключено, що нам поставили також і спеціальні системи, що дають змогу перехоплювати дрони. Для України зараз таке озброєння дуже актуальне.

Зеленський додав, що Київ зробить усе можливе, щоб до цієї партнерської допомоги долучилося якомога більше держав світу.

Президент також зазначив, що загалом на фронті українські сили перебувають зараз у стані активної оборони, при цьому на окремих південних і східних ділянках тіснять російських окупантів.

Раніше у США розкрили зміст нового пакету допомоги для України: серед іншого там передбачалося і зміцнення ППО.

Як повідомлялося раніше, Іспанія може передати Україні чотири ЗРК Hawk.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини