7 листопада 2022, 12:23

"Ситуація важка", – російський військкор про розгром "мобіків" під Сватовим

Російські мобілізовані зазнають важких втрат, не маючи сил стримати наступ української армії під Сватовим і Кремінною.

"Ситуація важка", – російський військкор про розгром "мобіків" під Сватовим

На тлі розгрому російських підрозділів на Вугледарському напрямку фронту воєнкори окупантів б'ють на сполох через ситуацію на Сватівському напрямку, де Москва продовжує зазнавати важких втрат. На тлі просування ЗСУ у бік Сватового та Кремінної для російської армії тут склалася важка ситуація.

Російська військова пропагандистка Анастасія Кашеварова у своєму телеграм-каналі пише, що на фронт у Луганській області Москва кинула мобілізованих, які гинуть і пропадають безвісти у масовому порядку під натиском наступу армії України.

"Сватове. Кремінна. Ямпільське. Макіївка. Ситуація важка. Групи закидають без зв'язку, без необхідного озброєння, без медикаментів, природно, без артилерії. Ніхто не знає, хто у них праворуч, хто ліворуч, хто у тилу. Над ними постійно кружляють дрони противника, доводиться міняти позиції дуже часто. Постійний артилерійський вогонь від противника, наші теж починають стріляти, і мужики опиняються під перехресним вогнем", - пише вона.

Родичі мобілізованих росіян не можуть зв'язатися з солдатами, частина яких уже загинула, частина зникла безвісти.

При цьому ті з "мобіліків", хто зміг вижити, повертаються до тилу, однак там їх зустрічають погрозами розправи та трибуналу. Не витримуючи психологічного тиску, мобілізовані знову повертаються на фронт із дефіцитом боєприпасів, відсутністю зв'язку та поламаною психікою.

Раніше ми повідомляли, що 6 листопада у Мережі з'явився лист до уряду Приморського краю РФ із проханням розібратися у ситуації під Павлівкою на Донбасі.

Тепер їхні дружини вимагають повернути чоловіків додому, а військове керівництво обіцяє цікаву подорож із Донбасу на батьківщину у вигляді "фаршу".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини