6 листопада 2022, 12:12

У Кримського мосту серйозні проблеми: пошкодження під час вибуху важчі, ніж говорила Москва, – ЗМІ

Унаслідок вибуху Керченський міст зазнав набагато важчих пошкоджень, ніж повідомляла російська сторона раніше.

У Кримського мосту серйозні проблеми: пошкодження під час вибуху важчі, ніж говорила Москва, – ЗМІ

Учора главі Кремля Путіну доповіли про пошкодження Кримського мосту та приблизні терміни його ремонту. З'ясувалося, що пошкодження мосту набагато серйозніші, ніж заявляла раніше Москва. Завдяки опублікованим фотографіям і фрагментам інформації вдалося з'ясувати, що росіянам потрібно міняти не тільки зруйновані смуги, а й сусідні, а також частину мосту під залізничним полотном.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter пише OSINT аналітик Misfit з посиланням на журналіста Романа Шрайка, зазначаючи серйозні складнощі РФ у ремонті мосту.

Наразі розібрано 4 зруйнованих прольоти, які Москва спробує відновити до 20 грудня.

Під час відновлення зруйнованої частини демонтують сусідні 4 прольоти, вибух деформував і їх. Ці прольоти планують відновити тільки до 30 березня.

Залізнична гілка внаслідок вибуху та пожежі перетворилася на одноколійну: другою з них не можна їздити. Два прольоти доведеться демонтувати. Їх планується відновити тільки через рік - до 15 вересня 2023 року.

Усе це серйозно порушує постачання російського угруповання у Запорізькій області та на східному березі Херсонщини.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що кремлівські пропагандисти прокололися з особою людини, яку звинуватили у підриві Керченського мосту.

Ми також писали, що експерти засумнівалися у версії Москви про те, нібито Кримський міст був обвалений підривом вантажівки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини