27 жовтня 2022, 14:59

ЗСУ завдали нового удару з HIMARSів по росіянам у Шахтарську: координати цілі випадково злила "Росія-24"

Отримавши випадково злиту російськими пропагандистами інформацію, ЗСУ завдали повторного удару та знищили вцілілі цистерни з паливом у Шахтарську.

ЗСУ завдали нового удару з HIMARSів по росіянам у Шахтарську: координати цілі випадково злила "Росія-24"

Російський пропагандист кремлівського каналу "Росія24" зняв сюжет із Шахтарська (окупована частина Донецької області), де показав уцілілі після удару української армії цистерни з паливом. Напередодні ЗСУ завдали ракетного удару по нафтобазі російських військових, проте знищили не всі запаси палива.

При цьому, отримавши випадково злиту російськими пропагандистами інформацію, ЗСУ завдали повторного удару та знищили вцілілі цистерни з паливом.

Очевидці повідомляють, що з ранку до російського залізничного складу прилетіло ще як мінімум три ракети, після чого почалася сильна пожежа.

Фрагмент відео публікує телеграм-канал "Україна 365".

"Це дуже смішно. Після того як черговий російський воєнкор-дегенерат показав місце прильоту по залізничній станції у Шахтарську, "Хаймарси" трохи підкоригували та денацифікували цистерни, що залишилися, які не згоріли вперше", - коментує інцидент український журналіст Денис Казанський.

У свою чергу, російський експерт Анатолій Несміян зазначає, що інцидент є показовим і фіксує повну деградацію російської системи керування, яка не може налагодити нормальну систему інформації з лінії фронту, регулярно зливаючи до Мережі координати ударів для ЗСУ.

"Українські артилеристи добили паливо, що залишилося, ракетним ударом. Хлопці (росЗМІ - ред.) все одно абсолютно не вчаться. Ця історія показує тільки одне: російська система керування повністю безнадійна. Дев'ятий місяць війни, але вона так нічого і не зрозуміла. Рубити палиці та звітувати за показники простіші, ніж створити хоч щось працююче", - зазначив він.

Нагадаємо, знімальна група російських пропагандистів із кремлівського телеканалу Russia Today ледь не загинула під час вибуху цистерни з бензином у Шахтарську.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Шахтарську великий склад БК знищено, евакуація йшла під звуки сирен.

Ми також писали, що в Інтернеті з'явилося відео із наслідками серії потужних вибухів цистерн із російським паливом в окупованому Шахтарську.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини