26 жовтня 2022, 12:33

Розвідка країни-члена НАТО назвала термін закінчення війни в Україні

Естонська розвідка очікує, що війна в Україні триватиме до середини 2023 року.

Розвідка країни-члена НАТО назвала термін закінчення війни в Україні

Глава Кремля Путін продовжує ставитись до війни як до своєї місії, а мобілізація у РФ продовжить бойові дії до середини 2023 року, заявив глава Департаменту зовнішньої розвідки Мікк Марран, пише "Агентство. Новини".

За оцінюванням естонської розвідки, російський президент не сумнівається у доцільності війни в Україні, навіть незважаючи на відсутність успіхів на фронті.

"Він все ще виконує своєрідну релігійну місію. Ми бачимо, що Путін готує свою країну та її армію до тривалої боротьби", - заявив Мікк Марран групі журналістів у Таллінні.

Марран був головою естонської розвідки останні сім років, його служба передбачила напад РФ на Україну.

Перехопити ініціативу на полі бою Кремлю не вдасться навіть за рахунок мобілізації 300 тисяч осіб, вважає Марран. Однак Путін розглядає її як можливість продовжувати війну на території України до середини 2023 року, вважає голова зовнішньої розвідки Естонії. За словами Маррана, Кремль підходить до мобілізації з "дарвіністських" позицій, вважаючи, що більша частина мобілізованих буде вбита, а ті, що залишилися, стануть загартованими у боях воїнами.

Ядерну загрозу Путін використовує для припинення нових постачань зброї Україні із боку західних союзників, продовжує розвідник. При цьому він припускає, що Росія може звернутися до ядерної зброї, якщо військові поразки на фронті продовжаться.

Марран, який передбачив перемогу України у війні з Росією, залишить посаду гендиректора Департаменту зовнішньої розвідки Естонії 1 листопада.

Раніше про те, що війна з Росією триватиме не довше ніж до літа 2023 року, говорив радник Офісу президента України Олексій Арестович.

Тим часом аналітики з ISW висловили сумніви, що російські війська готові повністю здати без бою правий берег Херсонщини.

Нагадаємо, 24 жовтня на Південнобузькому напрямку ЗСУ знищили ЗРК "Оса" та затрофеїли ворожий "Урал".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини