21 жовтня 2022, 09:50

Повторний напад РФ з території Білорусі: британська розвідка поділилася інформацією

РФ навряд чи вдасться найближчим часом створити боєздатну силу, щоб повторно вторгнутися в Україну з території Білорусі.

Повторний напад РФ з території Білорусі: британська розвідка поділилася інформацією

Ще 15 жовтня білоруська влада опублікувала показовий ролик, на якому нібито в країну починає з'їжджатися не лише військова техніка із РФ, а й військовослужбовці ЗС РФ.

Сьогодні, 21 жовтня, у прес-службі Міноборони Британії із посиланням на розвідку озвучили плани Кремля щодо вторгнення в Україну з території Білорусі.

Ще наприкінці минулого тижня самопроголошений президент РБ Лукашенко заявив, що Мінськ починає формувати нові білорусько-російські війська у складі 85 тисяч військовослужбовців.

Через день влада РБ навіть виклала у Мережу відео, на якому можна побачити прибуття в країну військовослужбовців із РФ. Проте експерти дуже сумніваються, що цього року Кремль надасть наказ про повторне вторгнення в Україну через територію РБ.

Британська розвідка дуже сумнівається, що РФ вдасться у найближчому майбутньому сформувати у РБ боєздатне угруповання, яке змогло б вторгнутися в Україну, до цього ж білоруська армія поки не поспішає вплутуватися у війну проти України.

Аналітики не сумніваються, що головна мета таких рухів - вкотре показати світові солідарність між РБ і РФ, а також спробувати відтягнутися ЗСУ з півдня та сходу на північ України.

Раніше ми повідомляли, що аналітики з ISW озвучили причини, через які Кремль не найближчим часом атакуватиме Україну з території Білорусі.

Нагадаємо, в Інституті вивчення війни розповіли, чому Іран і надалі допомагатиме Росії, незважаючи на санкції із боку Заходу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини