21 жовтня 2022, 09:24

РФ намагається врятувати елітні частини з Херсона та перекинула туди 2000 мобілізованих росіян

Росія вирішила заткнути дірки на Південному напрямку, звідки біжить еліта військ, за рахунок новоспечених російських "мобиків".

РФ намагається врятувати елітні частини з Херсона та перекинула туди 2000 мобілізованих росіян

Країна-агресор РФ перекинула на Херсонщину близько двох тисяч мобілізованих росіян. Про це сьогодні поінформував Генштаб Збройних сил України.

"За наявною інформацією, на тимчасово захоплену територію Херсонської області для поповнення втрат і посилення підрозділів на лінії зіткнення прибуло до 2000 осіб російських мобілізованих", - йдеться у свіжому зведенні відомства на сторінці у Facebook.

І це відбувається на тлі того, як елітні частини російських сил намагаються залишити Херсон. Напередодні було зафіксовано відведення найкращих бійців з правого берега Дніпра до Олешків. Подальша втеча проблематична для ворога. ВСУ продовжують "накривати" баржі окупантів і Антонівський міст, через який задумали втечу елітні частини РФ з Херсону, тобто "мобики" повинні будуть стримувати контрнаступ ЗСУ, поки більш досвідчені та цінні ресурси, зокрема підрозділи РОВ, переміщатимуться у тил.

Генштаб ЗСУ зазначає, що псевдовладі у Херсоні також видали розпорядження про підготовку "евакуації" для так званих "банківських установ". До евакуаційних списків для втечі з тимчасово захопленої території внесли завезених російських медпрацівників і вчителів. У місті припинено діяльність об'єктів гуманітарної галузі.

Нагадаємо, ЗСУ ліквідували на Херсонщині наглядовий пункт ворога та знищили майже три десятки окупантів.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ має всі шанси досягти прогресу на Півдні та Сході у найближчі півтора місяці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини