20 жовтня 2022, 14:03

"Катастрофа", – Данилов розповів, що буде з Кримом, якщо росіяни підірвуть дамбу на Каховській ГЕС

Окупований Крим на довгі роки залишиться без води, якщо російська армія підірве греблю на Каховській ГЕС.

"Катастрофа", – Данилов розповів, що буде з Кримом, якщо росіяни підірвуть дамбу на Каховській ГЕС

У разі підриву дамби на Каховській ГЕС російські військові завдадуть важкої шкоди окупованому Криму, водопостачання якого після цього буде припинено та не зможе бути відновлено ще довгі роки. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данилов, коментуючи у прямому ефірі "24 каналу" можливість підриву греблі.

"Якщо вони вдадуться до таких речей, то жодного водопостачання найближчими роками туди бути не може", - заявив він, зазначивши також можливість знищення гідроагрегатів ГЕС, після чого вона не зможе виробляти електроенергію.

У свою чергу, головний редактор херсонського видання "Міст" Сергій Нікітенко в ефірі "Радіо НВ" заявив, що підрив дамби не зможе зупинити просування української армії, оскільки правий берег Дніпра, на якому діють ЗСУ, є високим по відношенню до лівого.

У свою чергу, журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише, що російська армія почала облаштовувати артилерійські позиції на лівому березі Дніпра з метою завдання ударів по Херсону після відступу з міста.

Раніше українська армія знищила нову переправу російської армії у районі села Львів (Херсонська область), накривши її інтенсивним артилерійським ударом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини