18 жовтня 2022, 15:23

Якщо цього не станеться, то через 2–3 місяці нам буде дуже складно: Арестович звернувся до українців

Якщо західні партнери України не нададуть сучасних зенітних систем, то через 2–3 місяці ППО об'єктів критичної інфраструктури буде серйозно ослаблено.

Якщо цього не станеться, то через 2–3 місяці нам буде дуже складно: Арестович звернувся до українців

Головною проблемою іранських дронів РФ для України є те, що їх багато, а при влученні у ціль вони завдають серйозної шкоди. За відносної дешевизни Москва може використовувати їх у великій кількості - переважна більшість з них українська ППО збиває, проте навіть безпілотник, що долетів до цілі, може завдати серйозної шкоди інфраструктурі.

Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович у своєму телеграм-каналі, коментуючи російські удари по Києву й обласним центрам України.

"Ми їх збиваємо. Багато. Але без сучасної зенітної артилерії ми втратимо ракети, якими ефективно збиваємо крилаті ракети. Якщо партнери нам не поставлять у найкоротші терміни зенітну артилерію, то через 2-3 місяці після таких атак дронами нам буде дуже складно з ППО. Це означає, що військові об'єкти, об'єкти інфраструктури, адміністративні будівлі та житлові будинки не будуть надійно прикриті", - наголосив він.

За словами Арестовича, за останній місяць українці розслабилися, оскільки українська армія провела цілу низку успішних операцій і завдала серйозної шкоди противнику. Однак, наголосив він, розслаблятися у війні з РФ ще зарано, оскільки Москва воює підло та готова піти на все, щоб зберегти свою владу.

Арестович зазначив, що попереду на українців чекає непростий час, але перемогу все одно буде досягнуто.

"Попереду, можливо, непростий час, але він уже не буде таким важким, як 24 лютого", - наголосив він.

Раніше у Вашингтоні прокоментували заяви Тегерана про те, що він не причетний до дронів-камікадзе, які РФ використовує у війні проти України.

Нагадаємо, у британській розвідці назвали головну мету РФ, яку та намагається досягти за допомогою іранських дронів-камікадзе.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини