17 жовтня 2022, 08:42

Генерал Маломуж пояснив, чому Путін так наполягає на необхідності тимчасового перемир'я

Генерал Микола Маломуж озвучив свою думку, чому Путін хоче домовитися про перемир'я з Україною.

Генерал Маломуж пояснив, чому Путін так наполягає на необхідності тимчасового перемир'я

В останній місяць все частіше російські політики та пропагандисти заявляють про готовність сісти за стіл переговорів із Україною. При цьому вони не мають наміру зупиняти війну, а просто домовитися про тимчасове перемир'я, щоб утримати раніше захоплені території та підготувати резерв.

Учора, 16 жовтня, у прямому ефірі національного телемарафону ексглава СЗР генерал Микола Маломуж озвучив свою думку щодо вимог Путіна.

На сьогоднішній день Росія зазнає втрат на всіх фронтах в Україні. Єдине місце, де окупанти ще атакують і йдуть на штурм, це Донбас. При цьому ворогові дуже складно втримати і Херсонський напрямок, оскільки немає підкріплення. Путіна зараз загнано у кут.

Президент РФ ще має потенціал, але саме зараз його армії необхідний перепочинок, щоб не втратити ті території, які вони вже захопили в Україні.

Також Путіну необхідно терміново перегрупувати наявні бойові сили, а також підняти резерв із знову мобілізованих.

Саме з цих причин напередодні глава Міноборони РФ Шойгу заявив про створення 80 навчальних центрів, в яких проходитимуть підготовку від двох до трьох місяців мобілізовані, і тому Путін просить про перемир'я чи заморожування лінії фронту в Україні.

Раніше аналітики з Інституту вивчення війни розповіли детально та на прикладах, чому не можна йти на поступки Путіну та не погоджуватися на тимчасове припинення вогню.

Нагадаємо, група журналістів й експертів озвучила свою думку щодо того, що навіть якщо Путін і захопить Київ, ситуація на фронті все одно залишиться не на користь російської армії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Останні новини