15 жовтня 2022, 20:28

Черник назвав ракети, які закінчуються у росіян, розкривши правду про військовий потенціал ворога

Військовий експерт Петро Черник у деталях розповів, яких ракет і скільки залишилося у Російській Федерації.

Черник назвав ракети, які закінчуються у росіян, розкривши правду про військовий потенціал ворога

Про те, як довго ще може тривати ракетний терор українських міст і скільки якого виду ракет ще є у РФ, в ефірі "24 каналу" розповів полковник ЗСУ Петро Черник. Український офіцер впевнено заявив, що у цілому неядерних ракет у ворога налічується близько 2 тис. одиниць, а це дуже багато.

Інтерв'ю Петра Черника для "24 каналу" можна переглянути на YouTube.

Український військовий експерт поділився інформацією про вид ракет, яких у РФ ще дуже багато: "С-300 - це зенітно-ракетний комплекс, який призначений для знищення повітряних цілей. На початку війни їх було 1,5 тис. установок і кілька тисяч ракет . Як мінімум 2-3 тис. таких ракет у них ще є".

"Що закінчується - закінчуються високоточні якісні ракети, такі як "Іскандер", "Калібр" і "Х-101". Справді, вони закінчуються. Майже 70%, а щодо "Іскандера" 90% вже використано", - Петро Черник назвав види ракет, які у Росії вже у малій кількості.

Полковник ВСУ проаналізував рівень військового потенціалу ворога з погляду потужностей з виробництва ракет: "Але у РФ є певний потенціал для запуску конвеєра. Не у тій кількості, в якій їм потрібно. Всього лише 1-2 ракети за півтора тижні при необхідності випускати 10 ракет на день, але цей потенціал є. Нехай по кілька штук на місяць, але вони їх вироблятимуть і застосовуватимуть проти України".


Раніше Черник розповів, скільки та які ракети ще має РФ.

Нагадаємо, Черник попередив, що РФ може наважитися на "некласичний ядерний удар".

Також Черник попередив про небезпеку, що нависла над Києвом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини