15 жовтня 2022, 17:29

Нідерланди можуть відправити спецназ в Україну для полювання на Стрєлкова – Грозєв

Журналіст-розслідувач Христо Грозєв нагадав, що Гіркін є головним обвинуваченим у справі про аварію Boeing 777 на Донбасі.

Нідерланди можуть відправити спецназ в Україну для полювання на Стрєлкова – Грозєв

Болгарський журналіст-розслідувач видання Bellingcat Христо Грозєв не виключає відправлення в Україну Сил спеціальних операцій Нідерландів для затримання російського диверсанта Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), який проходить як обвинувачений у справі про аварію малайзійського Boeing 777 ув Донецькій області.

Про це аналітик написав у своєму Twitter-аккануті, коментуючи інформацію про відправку Стрєлкова на війну до України.

"Оскільки він є головним обвинуваченим і розшукується голландськими правоохоронними органами, я не здивуюся, якщо найближчими днями ми побачимо, як голландська група СЗГ спускається до Східної України з короткою місією", - написав розслідувач.

Тим часом український активіст Сергій Стерненко оголосив винагороду у розмірі 10 тис. доларів тому, хто візьме Гіркіна у полон.

Нагадаємо, останні кілька днів Стрєлков, який раніше коментував хід бойових дій в Україні, раптово зник з інформаційного простору. Він перестав робити пости у своєму Telegram-каналі та з'являтися в ефірах російських YouTube-каналів.

У Мережі з'явилася непідтверджена інформація про те, що Гіркін вирушив на фронт командиром або замкомандира одного з російських батальйонів.

Пізніше цю інформацію опосередковано підтвердила молода дружина Гіркіна, яка опублікувала з ним спільне фото, де диверсант зображений у військовій формі. У коментарі до знімку Регінська заявила, що Стрєлков "невдовзі вийде на зв'язок".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини