15 жовтня 2022, 16:52

Росія замовила в Ірану потужніші дрони-камікадзе

Москва має намір придбати у Тегерана дрони-камікадзе Arash-2, які мають більші боєголовки порівняно з Shahed-136.

Росія замовила в Ірану потужніші дрони-камікадзе

Російська Федерація, яка активно використовує останнім часом у війні проти України снаряди Shahed-36 іранського виробництва, що барражують, має намір придбати у Тегерана нове озброєння аналогічного типу.

Як стверджують іранські Telegram-канали, Москва замовила в Ірану дрони-камікадзе Arash-2, які мають більші боєголовки у порівнянні з Shahed-136 і дальність польоту 1700 км.

Arash-2 – новий іранський безпілотник. Дрон, створений для операцій проти Ізраїлю, був представлений у вересні цього року. Іранські військові називають Arash-2 "унікальним безпілотником". За їхніми словами, протягом польоту дрон здатний "кілька разів відновлюватися, доки не вразить ціль". Зазначалося, що БПЛА може вражати самі точки противника, як і балістична ракета Fath.

У першу чергу Arash-2 призначений для завдання ударів по радарах системи ППО противника, але також здатний атакувати й інші об'єкти.

Нагадаємо, у НАТО анонсували постачання в Україну обладнання для нейтралізації систем кенрування іранськими безпілотниками. Йдеться про сотні станцій глушіння, які дозволять зробити ворожі БПЛА неефективними на полі бою в Україні.

Раніше секретар РНБО Олексій Данилов повідомив, що українські військові знайшли слабкі місця у безпілотників Shahed-136 та активно приземлюють їх під час бойових дій.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини