14 жовтня 2022, 11:22

"Ми тримаємо вогневий контроль", – Гуменюк розповіла про ситуацію із переправами на Херсонщині

Наталія Гуменюк зазначила, що російські окупанти досить ефективно будують понтонні переправи на Херсонщині, але при цьому ЗСУ методично їх ліквідують.

"Ми тримаємо вогневий контроль", – Гуменюк розповіла про ситуацію із переправами на Херсонщині

Речник об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк заявила, що російські солдати досить систематично намагаються відновлювати понтонні переправи на Херсонщині. Вони застосовують альтернативні способи побудови сполучень між берегами. "Але ми також тримаємо вогневий контроль. І те, що вони будують і налаштовують для себе, потрапляє під вогневі поразки ЗСУ. І знову все відбувається спочатку: вони починають відбудовувати, ми продовжуємо ліквідувати", - розповіла журналіст в інтерв'ю Анастасії Федір для YouTube-каналу "Фабрика новин".

Також Наталія Гуменюк повідомила, що гауляйтер Херсонщини Володимир Сальдо, злякавшись наближення ЗСУ, звернувся до керівництва Росії з проханням евакуювати людей із регіону нібито через ймовірну помсту українських бійців місцевим жителям за "референдуми". Але насправді, прикриваючись турботою про населення, гауляйтери намагаються вберегти себе. Жителі Херсонщини їх зовсім не цікавлять, наголосила представниця прес-центру Сил оборони Півдня України.

Раніше ми повідомляли, що ЗСУ знищили одразу три командні пункти 35-ї армії РФ на Херсонщині.

Нагадаємо, на думку західних військових, ЗСУ можуть зайняти Херсон уже наступного тижня.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини