13 жовтня 2022, 11:18

"РФ прийняла надто тупе рішення", – Злий Одесит про реакцію Москви щодо обвалу на фронті

Значна нестача артилерії та снарядів змусила Москву змінити підхід до використання авіації, що безпосередньо вплинуло на кількість її втрат.

Автор: Марк Ворошилов

"РФ прийняла надто тупе рішення", – Злий Одесит про реакцію Москви щодо обвалу на фронті

Втрати російської бойової авіації, що різко зросли в останні тижні, не є випадковими та є прямим наслідком прийнятого у РФ рішення. Зважаючи на гострий дефіцит артилерії та боєприпасів до неї, Москва, намагаючись стримати наступ ЗСУ, як компенсацію розпочала використання авіації навіть у тих зонах, де українська армія контролює територію ешелонованою системою ППО.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише військовий експерт Олександр Коваленко.

"Помітили, як знову часто стали падати російські пташки? На те є цілком об'єктивні причини, а не якесь головотяпство молодих пілотів, що залітають у небезпечну зону дії нашої ППО та груп ПЗРК. І як би це дивно не звучало, але причиною цього є дефіцит артилерії ..." - пише Коваленко.

За його словами, у росіян виникає дефіцит не лише боєприпасів, плече підвезення яких зростає щодня, а й самої артилерії, яку російська окупаційна армія змушена вивозити з території Білорусі.

"У зв'язку з цим командування РВВ прийняло надто тупе, на мій погляд, рішення: використовувати як компенсацію артилерії авіацію. Насамперед вони застосовують ударні вертольоти, які методом кабрування імітують функції артилерії. Таке рішення, відповідно, сприяє різкому зростанню втрат серед російської авіації. Що тут скажеш...

З якого боку не подивися, а все у цьому чудово!" - наголосив він.

Раніше ЗСУ змогли за 18 хвилин знищити як мінімум 4 ударні вертольоти російської окупаційної армії.

Раніше українські зенітники знищили два російські штурмовики "Су-25", які атакували позиції наших військ у Миколаївській області.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Останні новини