13 жовтня 2022, 11:18

"РФ прийняла надто тупе рішення", – Злий Одесит про реакцію Москви щодо обвалу на фронті

Значна нестача артилерії та снарядів змусила Москву змінити підхід до використання авіації, що безпосередньо вплинуло на кількість її втрат.

"РФ прийняла надто тупе рішення", – Злий Одесит про реакцію Москви щодо обвалу на фронті

Втрати російської бойової авіації, що різко зросли в останні тижні, не є випадковими та є прямим наслідком прийнятого у РФ рішення. Зважаючи на гострий дефіцит артилерії та боєприпасів до неї, Москва, намагаючись стримати наступ ЗСУ, як компенсацію розпочала використання авіації навіть у тих зонах, де українська армія контролює територію ешелонованою системою ППО.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише військовий експерт Олександр Коваленко.

"Помітили, як знову часто стали падати російські пташки? На те є цілком об'єктивні причини, а не якесь головотяпство молодих пілотів, що залітають у небезпечну зону дії нашої ППО та груп ПЗРК. І як би це дивно не звучало, але причиною цього є дефіцит артилерії ..." - пише Коваленко.

За його словами, у росіян виникає дефіцит не лише боєприпасів, плече підвезення яких зростає щодня, а й самої артилерії, яку російська окупаційна армія змушена вивозити з території Білорусі.

"У зв'язку з цим командування РВВ прийняло надто тупе, на мій погляд, рішення: використовувати як компенсацію артилерії авіацію. Насамперед вони застосовують ударні вертольоти, які методом кабрування імітують функції артилерії. Таке рішення, відповідно, сприяє різкому зростанню втрат серед російської авіації. Що тут скажеш...

З якого боку не подивися, а все у цьому чудово!" - наголосив він.

Раніше ЗСУ змогли за 18 хвилин знищити як мінімум 4 ударні вертольоти російської окупаційної армії.

Раніше українські зенітники знищили два російські штурмовики "Су-25", які атакували позиції наших військ у Миколаївській області.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини