13 жовтня 2022, 10:47

Закрити небо над Україною: генерал Міллі озвучив свою думку та розповів, як це зробити

Україні під силу закрити своє небо від атак з боку Росії, упевнений голова Штабу армії США Марк Міллі.

Закрити небо над Україною: генерал Міллі озвучив свою думку та розповів, як це зробити

Україна здатна закрити своє небо від атак із боку Росії: днями саме таку думку озвучив генерал і голова Штабу армії США Марк Міллі. За його словами країни, які беруть участь у форматі "Рамштайн", мають на своєму озброєнні новітні системи ППО та ПРО, включаючи Patriot.

Учора, 12 жовтня, на офіційному сайті Штабу армії США опублікували інтерв'ю американського генерала.

За його словами, сьогодні Україна досі не контролює свій повітряний простір, проте учасники формату "Рамштайн" мають на своєму озброєнні новітні системи ППО та ПРО, включаючи як німецького, так й ізраїльського виробництва.

Головне завдання Заходу – навчити українських військовослужбовців користуватися цими системами, а також привезти їх до України та встановити. Усі системи пов'язані між собою та Штабом. За допомогою радарів і засобів зв'язку можна швидко й оперативно спілкуватися один з одним. З технічного боку це дуже складно, але українських фахівців можна всьому навчити, вважає генерал.

Він заявив, що новітні системи ППО передбачають і супутникову підтримку, про що він говорив під час свого виступу у форматі "Рамштайн" 12 жовтня.

Якщо все це привезти та встановити в Україні, то сміливо можна буде говорити, що Україна повністю закрила свій повітряний простір від російських ракет.

Наприкінці він заявив, що всі учасники "Рамштайну" мають розуміння того, як це виглядатиме, і навіть тимчасові рамки є. Але на сьогоднішній день поки що рано говорити про щось конкретне.

Раніше ми повідомляли, що 10 жовтня під час телефонної розмови Байдена та Зеленського глава Білого дому пообіцяв Україні новітню систему ППО.

Нагадаємо, 12 жовтня після засідання "Рамштайну" Єрмак заявив про те, що незабаром в Україні буде закрито повітряний простір від РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини