7 жовтня 2022, 10:09

Деморалізація військ РФ зростає: у британській розвідці розповіли, чим загрожує ця тенденція

Дії окупантів при відступі говорять про їхню погану підготовку та низький рівень бойової дисципліни.

Деморалізація військ РФ зростає: у британській розвідці розповіли, чим загрожує ця тенденція

Злочинні російські збройні сили залишають важку бронетехніку при капітуляції з позицій, де їх тиснуть ЗСУ. Більше половини танкового парку армії України – трофейні екземпляри.

Про це йдеться у свіжому звіті аналітиків розвідки Великобританії, опублікованому на сторінці Міністерства оборони Королівства у Twitter.

На українську сторону після 24 лютого перейшло щонайменше 440 російських основних бойових танків і близько 650 інших бронемашин.

Зараз танковий парк ЗСУ наполовину складається із захоплених у ворога машин.

Як вважають фахівці, те, що російські екіпажі не можуть знищити непошкоджену техніку перед втечею, вказує на їхню недопідготовку та на плачевний рівень бойової дисципліни.

"Росія, швидше за все, продовжуватиме втрачати важке озброєння", - вважають розвідники Британії.

Це пояснюється сильною напругою російських окупантів на ряді фронтів і все більшою загальною деморалізацією путінських військ.

Нагадаємо, експерт військової галузі Руслан Левієв пояснив, чому РФ стала провідним "постачальником техніки" для України.

Раніше журналісти The Wall Street Journal розповіли, що з початку російського вторгнення українські захисники змогли затрофеїти 460 танків, 92 САУ, 448 БМП, 195 бронемашин і 44 РСЗВ, які раніше належали РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини