6 жовтня 2022, 09:54

"З військової точки зору..." – Світан оцінив ймовірність повторного наступу окупантів на Харківщину

Роман Світан зазначив, що, з військового погляду, російським військам немає сенсу повторно наступати на Харківську область.

"З військової точки зору..." – Світан оцінив ймовірність повторного наступу окупантів на Харківщину

Військовий експерт полковник Роман Світан пояснив, чому поки що не варто перейматися повторним наступом росіян на Харківщину. За його словами, з військового погляду окупантам немає жодного сенсу це робити.

"Вони пішли з Харківської області, щоб посилити щільність військ на лінії гарячого фронту, де вона у них у 3-4 рази менша, ніж має бути, тому перші боєздатні підрозділи, які, зокрема, доповнюватимуть і "мобики", будуть прямувати на цю лінію фронту, тобто від Херсону до Сватового. А наступати на Харківську область – це нереальне для них завдання", – сказав аналітик в інтерв'ю для YouTube-каналу Politeka Online.

Крім того, Роман Світан зазначив, що з "мобиків" не формуватимуть нових частин, тому на фронті не з'являться батальйони новомобілізованих у чистому вигляді. Їх кидатимуть на доукомплектування тих частин, які вже воюють.

"У окупантів є частини, де 70-80% втрат. Припустимо, у батальйоні 500 осіб, а залишилося 100-150. Ось туди і закидатимуться "мобіки". Багато хто уявляє, що "мобики" з новими частинами підуть виконувати якісь завдання, але ні, такого не буде", – запевнив військовий експерт.

Раніше Роман Світан розповів про те, що відбувається на півночі Херсонщини: "У режимі видавлювання".

Також Роман Світан назвав місце, де ЗСУ можуть влаштувати ще один "котел" для окупантів найближчим часом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини