4 жовтня 2022, 07:49

The Times: Путін готовий застосувати ядерну зброю, але не на полі бою

Росія може застосувати ядерну зброю як у Чорному морі, так і проти однієї з військових баз України.

The Times: Путін готовий застосувати ядерну зброю, але не на полі бою

Західна преса пише, що Путін нібито готовий піти на такий крок, як застосувати ядерну зброю, провівши випробування біля кордону з Україною. Але щоб не зачепити і міста РФ, російський диктатор може націлитись на Чорне море.

Учора, 3 жовтня, журналісти The Times опублікували статтю, у якій посилаються на чиновників із НАТО, інформує ТГ "Україна 365".

Представники Альянсу нібито вже поінформували своїх союзників про готовність Путіна провести ядерні випробування біля кордону з Україною.

При цьому "центри ухвалення рішень" не будуть першочерговою ціллю глави РФ.

Експерти впевнені, що Путін останнім часом все частіше лякає ядерним ударом, щоб, з одного боку, змусити Захід відступити та більше не надавати Україні зброю, з іншого боку, глава Кремля хоче змусити Київ сісти за стіл переговорів.

Джерело повідомляє, що ціла низка російських аналітиків запропонувала Путіну завдати удару не по важливих об'єктах, а лише показати всю силу ядерної зброї. Найкраще зробити це у віддаленому місці – в акваторії Чорного моря. Але є й другий варіант – вдарити по одній із військових баз.

Бити по кордону, що проходить сушею, небезпечно для самої РФ, оскільки можуть постраждати і російські міста, наприклад Бєлгород.

При цьому преса пише, що на сьогоднішній день Путіну краще зберегти ядерну зброю "про запас". Першими його кроками є диверсії в ЄС, атаки на критичну інфраструктуру в Україні та вбивства високопосадовців України.

Російський економіст Владислав Іноземцев також упевнений, що якщо і буде завдано ядерного удару, то по віддаленому та малонаселеному району України. Головна мета Путіна – демонстрація сили та змусити Київ піти на переговори.

Раніше американський сенатор Рубіо висловив сумніви, що Путін застосує ядерну зброю. Він більше схильний до того, що Кремль завдаватиме ударів по аеропортам країн НАТО, на яких розміщуються літаки з військовою допомогою для Києва.

Нагадаємо, військовий експерт Сергій Катков не сумнівається, що США уважно спостерігають за Путіним і його готовністю застосувати ядерну зброю. У разі НП Вашингтон піде на випередження.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини