30 вересня 2022, 11:13

Армія РФ намагається прорватися з "котла" у Лимані: з'явилися кадри "перегрупування"

Російське угрупування у Лимані у безвихідному становищі: ЗСУ зімкнули оточення.

Армія РФ намагається прорватися з "котла" у Лимані: з'явилися кадри "перегрупування"

Увечері у четвер, 29 вересня, Ямпіль був узятий українськими захисниками, а всі спроби росіян контратакувати закінчилися фіаско. ЗСУ прорвалися ув районі Ставків, фактично відрізавши таким чином "Барс-13" ("Російський легіон") від основної траси Торське – Дробишеве.

Головні сили 20-ї загальновійськової армії ЗС РФ опинилися у повному оточенні, на це скаржаться російські пропагандистські воєнкори та блогери.

З'явилися кадри того, як, ймовірно, з "котла" у Лимані намагаються лісом прорватися путінські солдати. Тelegram-канал "Україна 365" оприлюднює відео.

Знамените на Харківському напрямку "тактичне перегрупування" військ РФ почалося у Лимані. Скільки часу у "другої армії світу" піде на цю втечу, можна буде побачити найближчим часом. Звільнення чергового важливого плацдарму на Донеччині не за горами.

Раніше розпропаганда почала "скулити", що російські війська у Лимані власноруч організували собі оточення, вчасно не залишивши територію. Пропагандисти називають своїх військових "ідіотами", відзначаючи, що тепер у них два шляхи: смерть чи полон.

Як ми раніше писали, у день, коли кривавий диктатор РФ Володимир Путін планує оголосити про анексію нових територій України, ЗСУ взяли у кільце російську армію у Лимані. Виступ глави Кремля виглядає абсурдним і дурним.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини