29 вересня 2022, 15:11

Арестович передбачив реальний термін завершення війни в Україні

Арестович передбачив завершення війни в Україні до літа 2023 року. На його думку, мобілізовані російські резервісти не зможуть протистояти українській армії.

Арестович передбачив реальний термін завершення війни в Україні

Війна з Росією триватиме не довше ніж до літа 2023 року, заявив радник Офісу президента України Олексій Арестович в інтерв'ю німецькій газеті BILD. При цьому "є ймовірність, що вона закінчиться раптово, якщо щось станеться у Москві".

На думку Арестовича, Путін може надіслати багато військ для захисту окупованих територій, але це все "блеф".

"Я думаю, Росія просто хоче покращити свою позицію на переговорах. Вони хочуть налякати нас і розпочати переговори", - наголосив.

Арестович вважає, що резервісти не зможуть протистояти українській армії: "Вони погано екіпіровані, не мають ліків й озброєні іржавими рушницями. У них взагалі немає жодної підготовки. У них навіть немає поганої підготовки, у них просто немає ніякої підготовки. Це жахливо. Це як бій професійного боксера зі школярем".

Радник офісу Зеленського вважає, що буде кілька хвиль перекидання мобілізованих в Україну.

"У першу хвилю, за моїми підрахунками, приїдуть 100 000, і я думаю, що багато хто з них помре", - зазначив.

В інтерв'ю BILD Арестович також дав прогноз щодо подальшої стратегії Росії у війні проти України: "Я не бачу виграшної стратегії для Путіна. Думаю, він міг би спробувати просунутися далі у районі Донецька, але це для нього неможливо. Він спробує захистити анексовану територію та погрожувати нам тактичною ядерною зброєю. Він міг би спровокувати переговори, використовуючи для цього Запорізьку АЕС. Він міг би робити такі речі, як підрив українських газопроводів".

Арестович відомий як добрий прогнозист.

Журналісти нагадують, що в інтерв'ю 2019 року він говорив, що велика війна Росії з Україною розпочнеться у 2021-2022 роках. Відповідаючи на запитання, якою може бути ця війна, Арестович перераховував: повітряна операція, вторгнення російської армії, облога Києва, спроба оточити війська на Донбасі, прорив через Перекопський перешийок, щоб дати воду до Криму, наступ з території Білорусі, створення нових "народних республік", удари по об'єктах критичної інфраструктури, диверсії, повітряний десант.

Раніше у Мережі показали фото мобілізованих у Севастополі людей похилого віку.

Ми також писали, що мобілізованих у РФ відразу ж кидають у бій: у ISW назвали два напрямки, куди їх відправляють.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини