28 вересня 2022, 09:57

Противник окопався на Харківському напрямку – у британській розвідці озвучили головну причину

ЗСУ ведуть успішні бої у районі річок Оскол і Сіверський Донець, за даними британської розвідки.

Противник окопався на Харківському напрямку – у британській розвідці озвучили головну причину

Британська розвідка повідомляє, що останніми днями українські захисники ведуть успішні бої на північному сході країни у напрямку річок Оскол і Сіверський Донець.

Сьогодні, 28 вересня, у прес-службі Міноборони Великобританії озвучили головні тези щодо ситуації в Україні минулої доби. Інформація була озвучена завдяки розвідці.

ЗСУ поступово просуваються вглиб Донбасу у напрямках двох річок на території Харківської та Донецької областей. Упродовж місяця українським захисникам вдалося згрупувати на цьому напрямі багато живої сили та техніки.

Джерело повідомляє, що росіяни вирішили не атакувати, а перейти у глуху оборону, зміцнивши одразу кілька ділянок, оскільки за спиною вже знаходиться так звана територія "ЛНР".

Дуже важкі бої точаться і на Південнобузькому напрямку, де окупанти залишаються дуже вразливими перед українською артилерією на правому березі Дніпра.

Водночас російське військове командування продовжує гнати своїх солдатів уперед на позиції ЗСУ на Бахмутському напрямку. І це при тому, що вони відчувають серйозний тиск із боку українських захисників на півдні та північному сході України.

Не виключено, що Кремль дав рознарядку продовжувати бої за Донбас, пообіцявши посилення у вигляді мобілізованих на фронт.

Раніше ми повідомляли, що російські війська намагалися відбити у ЗСУ Куп'янськ силами 200-ї мотострілецької бригади. Проте українські захисники майже повністю знищили ворога.

Нагадаємо, на Херсонському напрямку у районі Чкалове – Безіменне окупанти силами трьох танків намагалися відбити позиції ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини