28 вересня 2022, 08:15

Мобілізованих у РФ відразу ж кидають у бій: у ISW назвали два напрямки, куди їх відправляють

Усіх знову мобілізованих у РФ їхнє військове командування відправляє на Херсонщину та Харківщину.

Мобілізованих у РФ відразу ж кидають у бій: у ISW назвали два напрямки, куди їх відправляють

Напередодні аналітики з Інституту вивчення війни озвучили головні тези щодо "референдуму" на окупованих Росією українських теренах. Не виключено, що 30 вересня Путін виступив перед Радфедом з проханням якнайшвидше включити нові території до складу РФ.

Вчора, 27 вересня, на окупованих теренах закінчився псевдореферендум. За даними окупаційної влади, жителі Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей висловилися "за" Росію, а "підтримка" склала від 87 до 99%, інформує ISW.

Експерти впевнені, що вже у п'ятницю глава РФ оголосить результати "референдуму" та вимагатиме від Радфеда включити ці регіони до складу РФ.

Одразу після анексії українських територій Путін оголосить примусову мобілізацію на окупованих територіях. Згідно з російським законодавством, вже 1 жовтня у РФ стартує осінній заклик, під який потрапляють чоловіки віком від 18 до 27 років.

При цьому вже відомо, що всіх мобілізованих Міноборони РФ без підготовки відправляє на Херсонський та Харківський напрямки.

В Інституті також заявили, що ЗСУ ведуть успішні бої вже на східному березі річки Оскол, а також помітно просунулися у районі Лиману.

На Південнобузькому напрямку українські захисники продовжують знищувати логістико-транспортні шляхи ворога. Окупанти продовжують штурмові дії у районі Бахмута, використовуючи каральні підрозділи.

У Міноборони РФ ухвалили рішення встановлювати на кордоні КПП, щоби проводити примусову мобілізацію для тих, хто хоче залишити територію Росії. Один із таких пунктів уже є на кордоні з Грузією.

Не виключено, що після 1 жовтня Путін переформулює "спецоперацію" в Україні на "АТО".

Раніше ми повідомляли, що, за словами Ігната, Україна має отримати від Заходу щонайменше 16 зенітних установок NASAMS.

Нагадаємо, Данилов дав відповідь Кремлю на постійні погрози застосувати проти України ядерну зброю.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини