28 вересня 2022, 07:15

"З Путіним нема про що говорити, псевдореферендуми ставлять його проти всього людства", – Зеленський

Володимир Зеленський заявив, що Росія порушує усі світові правила, намагаючись відірвати шматок української території.

"З Путіним нема про що говорити, псевдореферендуми ставлять його проти всього людства", – Зеленський

Володимир Зеленський, звертаючись до Ради Безпеки ООН 27 вересня, підкреслив, що якщо Росія визнає результати псевдореферендумів у "ЛНР", "ДНР" й інших окупованих областях України, то з Володимиром Путіним нема про що говорити. Спроба анексії Володимира Путіна ставить його проти людства.

У відеозверненні, опублікованому у Telegram-каналі Володимира Зеленського, він попередив присутніх на Раді Безпеки ООН, що Росія не поважає жодного правила цього світу та порушує кожне.

Український лідер закликав кожну країну світу дати зрозуміти Путіну, що наразі він наодинці.

Раніше, 26 вересня, Володимир Зеленський заявив, що першочерговою ціллю Росії є захоплення Донбасу та задля цього Путін цинічно вбиває своїх громадян.

Нагадаємо, того ж дня радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що мобілізація призвела до втечі з Росії 200 тисяч людей за п'ять днів, а з війни до країни-окупанта повернуться тисячі трун.

25 вересня президент Зеленський попередив росіян, що якщо вони вирушать на війну з Україною, то вже назад не повернуться. Він закликав Дагестан й інші регіони РФ боротися проти мобілізації.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини