27 вересня 2022, 10:28

Путін готовий закликати українців до лав ЗС РФ – в ISW розкрили плани Кремля

Після анексії нових українських територій усі українські чоловіки віком від 18 до 27 років "отримають право" служити у російській армії.

Путін готовий закликати українців до лав ЗС РФ – в ISW розкрили плани Кремля

Щоб залучити до лав ЗС РФ нових людей, уряд РФ до або після 1 жовтня оголосить про "приєднання" нових територій до Росії.

Сьогодні, 27 вересня, аналітики з Інституту вивчення війни озвучили головні тези щодо псевдореферендуму та мобілізації у РФ.

Експерти нагадують, що з 1 жовтня у РФ стартує стандартний осінній призов до лав армії. Не виключено, що Путін зробить і звернення до Радфеду РФ з проханням якнайшвидше "приєднати" до РФ нові території. Це надасть можливість на законних підставах призвати до російської армії українських чоловіків віком від 18 до 27 років, які залишилися на окупованій території.

Кремль скористається такою можливістю та змусить вступити до лав ЗС РФ українців, щоб після відправити їх воювати проти своїх же, але у лавах ЗСУ.

Аналітики нагадують, що в указі від 21 вересня мобілізації підлягають лише громадяни РФ, які відслужили і зараз перебувають у резерві.

При цьому стало відомо, що близько 2 тисяч українців, які залишилися в анексованому Криму, вже призвали до лав ЗС РФ. Більшість мобілізованих свого часу служила у лавах ЗСУ.

Кремль силоміць мобілізує українців на окупованих територіях. Цим також можна пояснити рішення окупаційної влади на заборону залишати території чоловікам віком до 35 років. Також не варто забувати, що у Мелітополі закликали до 10 жовтня сформувати "добровольчий батальйон" у кількості 3 тисяч осіб.

26 вересня мобілізацію розпочали в окупованому Сватівському районі на Луганщині.

Раніше Геращенко озвучив головні тези військового стану у РФ і те, як він позначиться на житті пересічних росіян.

Нагадаємо, британська розвідка розповіла, навіщо Путін провів "референдум" на окупованих територіях і на який ефект він очікує від громадян РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини