23 вересня 2022, 12:08

Лукашенко терміново відреагував на чутки про мобілізацію у Білорусі

Олександр Лукашенко заперечує можливість запровадження мобілізації на території Білорусі.

Лукашенко терміново відреагував на чутки про мобілізацію у Білорусі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко запевняє, що не має наміру вводити у країні мобілізацію слідом за Росією.

Таку заяву він зробив 23 вересня під час відвідин меморіального комплексу "Хатинь", відповідаючи на запитання журналістів. Його слова було опубліковано на офіційному сайті.

Лукашенко натякнув, що хтось нібито спеціально розганяє панічні чутки про можливу мобілізацію у Білорусі, щоб розхитати ситуацію у країні. Він запевнив, що не планує таких кроків.

"Ця мобілізація у Росії. Те, що на нас намагаються перекинути цей місток, що буде й у нас, а якщо не буде? Це вас, пропагандистів, би перетерли. А їм же за це нічого не буде. Їм треба створити ситуацію, за щось вчепитися. Не буде жодної мобілізації. Ми не збираємося мобілізувати. Це брехня", - заявив білоруський диктатор.

Варто зазначити, що Білорусь стала посібником Росії у війні проти України. Лукашенко так і не наважився застосувати свої війська у бойових діях, однак він дозволив окупаційній армії РФ використати свою країну для вторгнення на територію України, а також завдання по ній ракетних ударів.

Нагадаємо, у Росії диктатор РФ Володимир Путін оголосив нібито часткову мобілізацію 21 вересня. Згідно з офіційною версією Кремля, до війни буде залучено щонайменше 300 тисяч новобранців.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Піонтковський спрогнозував дії Лукашенка у найближчому майбутньому.

Ми також писали, що Лукашенко тричі збрехав школярам про війну в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини