20 вересня 2022, 15:09

"У ЗСУ є 1,5–2 місяці розгромити пошарпану російську армію", – Гіркін про мобілізацію у РФ

За словами Гіркіна, за 7 місяців російське керівництво усвідомило, що початковий план вторгнення в Україну зазнав краху.

"У ЗСУ є 1,5–2 місяці розгромити пошарпану російську армію", – Гіркін про мобілізацію у РФ

Один із перших ватажків так званої "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін відреагував на рішення російської влади ввести до Кримінального кодексу РФ поняття "мобілізація" та "воєнний час", а також спішні спроби приготувати так звані "референдуми" на окупованих територіях України.

За його словами, Кремль спішно створює юридичні підстави для проведення часткової мобілізації у РФ.

У своєму телеграм-каналі Гіркін припустив, що за 7 місяців російське керівництво усвідомило, що початковий план вторгнення в Україну зазнав краху. За його словами, тепер Росія намагатиметься воювати "по-справжньому".

Гіркін вважає, що плани Москви можуть змусити Україну прискорити генеральний наступ, оскільки Київ і західні союзники України мають близько 2 місяців для розгрому "пошарпаної російської армії" - до того, як до неї почнуть надходити мобілізовані росіяни.

"У них є тепер півтора-два місяці, щоб спробувати розгромити нашу пошарпану, але  кадрово-контрактну армію, яка ще зберігає цілісність, до того, як до неї почнуть надходити масові поповнення з мобілізованих", - заявив він.

Раніше глава Луганської ОВА розповів про можливі наслідки проведення "плебісциту" на окупованих територіях.

А підконтрольні Кремлю телеканали холодно поставилися до заяв Пушиліна та Пасічника про проведення "референдумів", пишуть росЗМІ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини