20 вересня 2022, 09:24

РФ передислокувала підводні човни з Севастополя до Новоросійська – британська розвідка

Російське командування передислокувало підводні човни з Криму до Новоросійська.

РФ передислокувала підводні човни з Севастополя до Новоросійська – британська розвідка

У британській розвідці впевнені, що РФ розпочала передислокацію всіх своїх підводних човнів класу KILO із Севастополя до Новоросійська. Головна причина – нові можливості ЗСУ бити на далекі відстані.

Сьогодні, 20 вересня, у прес-службі Міноборони Великобританії озвучили головні тези щодо війни в Україні минулої доби. При цьому військове відомство посилається на дані своєї розвідки.

Джерело повідомляє, що російське військове командування вирішило убезпечити місце постійної дислокації для своїх підводних човнів класу KILO. З цією метою вони були виведені з бухти Севастополя та направлені до Новоросійська у Краснодарський край РФ.

Останнім часом ЗСУ демонструють точність ударів по військових складах, базах і аеродромах окупаційних військ. При цьому у Москві не впевнені, що Київ не має зброї, здатної завдати прицільного удару і у район Севастополя. За останні два місяці українські захисники вже завдавали удару по аеродрому Саки та штабу Чорноморського флоту у Севастополі.

У 2014 році Путіну вдалося анексувати Крим, оскільки там було дуже багато російських військових через військову базу Чорноморського флоту. Однак після 24 лютого 2022 року російський флот, як і військові аеродроми, що перебувають у Криму, вже не перебувають у безпеці, а ЗСУ можуть легко нанести ракетний удар по тому чи іншому військовому об'єкту на півострові.

Раніше ми повідомляли, що уряд Словенії передасть Україні 28 модернізованих танків М-55S.

Нагадаємо, аналітики з Інституту вивчення війни сумніваються, що найближчим часом Путін надасть наказ про проведення "референдуму" на території Донбасу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини