20 вересня 2022, 08:18

Росія не досягла жодної поставленої мети: у Пентагоні озвучили ситуацію в Україні

У Пентагоні заявили, що з початку "спецоперації" по Україні у РФ не досягли жодної з поставлених цілей.

Росія не досягла жодної поставленої мети: у Пентагоні озвучили ситуацію в Україні

Вже 7-й місяць триває війна в Україні, а Кремль так і не досяг за цей час жодної з поставлених собі цілей. Провалився план за три дні взяти Київ, а Донбас так і не перейшов під повну окупацію.

Учора, 19 вересня, у Пентагоні заявили, що РФ повністю провалила свою "спецоперацію" по Україні.

Ще 1 вересня глава Кремля закликав своїх солдатів до 15-го числа "звільнити" весь Донбас. Однак російська армія стоїть на одному місці з часів захоплення Сєверодонецька та Лисичанська.

Водночас українські захисники перейшли у контрнаступ на Харківському напрямку, відвоювавши у ворога території розміром із Делавер і Род-Айленд, помітили у Пентагоні.

Після поразки на Харківщині у РФ почали терміново шукати резерв. Через низький запис у "добровольці" Москва вирішила вдатися до послуг ув'язнених.

У США заявляють, що було завербовано близько 1500 ув'язнених. Більшість відмовляється воювати в Україні. У лавах ПВК "Вагнер" дедалі більше молодих і недосвідчених найманців, які гинуть під час першого ж зіткнення з ЗСУ.

Українські захисники вже звільнили понад 300 населених пунктів Харківщини. А ось російська армія на Донбасі щодня просувається на кількасот метрів.

Окупанти щодня атакують критичну та громадянську інфраструктуру України, а не військові цілі.

У Пентагоні запевнили, що вони й надалі надаватимуть допомогу Україні, оскільки війна ще не закінчена.

Раніше ми повідомляли, що 19 вересня російська армія намагалася атакувати позиції ЗСУ у напрямку Давидів Брід – Білогірка.

Нагадаємо, що уряд Словенії готовий передати Україні 28 модернізованих танків M-55S.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини