20 вересня 2022, 08:04

Армія РФ тричі впала, перш ніж звалитися остаточно у Харківській області

ЗМІ показали, що поразка російських військ у Харківській області була закономірним результатом низки помилок.

Армія РФ тричі впала, перш ніж звалитися остаточно у Харківській області

Армія РФ не просто так зазнала поразки у Харківській області: цьому було три причини. Перша з яких - нестача підготовлених кадрів у військах окупантів, але Кремль не оголошує мобілізацію. Натомість поповнення продовжують набирати у в'язницях і колоніях, записуючи всіх охочих до лав ПВК "Вагнер".

Про це заявили у матеріалі The Bell.

У Чечні, як і в інших регіонах країни-окупант, заговорили про самомобілізацію. У Кремлі про мобілізацію нібито не кажуть. Дмитро Пєсков офіційно заявив, що тема мобілізації не обговорюється і губернаторам її краще теж не торкатися.

Друга проблема армії Путіна - нестача дронів, протитанкових засобів, засобів зв'язку та високоточних засобів поразки.

Третя біда - помилки стратегічного планування та взаємодії окремих підрозділів.

Відставний адмірал ВМС США Джеймс Ставрідіс зазначив, що ЗСУ, на відміну від російських окупантів, показали здатність наступати одночасно на кількох напрямках, а крім цього чудово взаємодіяти при спільних ударах артилерії, танків, авіації та піхоти.

Нагадаємо, 18 вересня стало відомо, що війська окупантів мають намір продовжити наступ на Донеччині, незважаючи на провал на Харківщині.

Раніше військовий злочинець і терорист Ігор Стрєлков заявив, що кадрові російські військові втекли з Харківської області, покинувши солдатів, мобілізованих із "ЛДНР".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини