20 вересня 2022, 07:48

"Це рука мого батька", – сім'я бійця ЗСУ впізнала його по фотографії з Ізюму, що облетіла світ

Після звільнення Ізюму й ексгумації тіл на таємному цвинтарі окупантів фото руки з синьо-жовтим браслетом облетіло весь світ.

"Це рука мого батька", – сім'я бійця ЗСУ впізнала його по фотографії з Ізюму, що облетіла світ

Дружина бійця 93-ї бригади "Холодний Яр" Сергія Сови, якого 5 місяців вважали зниклим безвісти, впізнала свого чоловіка по фото зі звільненого Ізюму.

Загиблого захисника було мобілізовано у 2014 році, коли розпочалося АТО. Він захищав Піски та був в аеропорту Донецька. За рік демобілізувався, проте невдовзі він підписав контракт. У квітні воїн перебував у районі Ізюму, де точилися запеклі бої. Востаннє він спілкувався із сім'єю 19-го числа. У розмові зізнався, що окупанти нещадно обстрілюють їхні позиції, ВСУ має поворотні і неповоротні втрати. Після цього зв'язок обірвався, пишуть "Факти".

За кілька днів дружина Сови подала заяву до військкомату, проте там їй сказали, що на полі бою її не знайшли. Лише через п'ять місяців родина Сергія дізналася про його загибель.

"Я впізнала свого чоловіка за численними татуюваннями... Навіть витатуйоване ім'я доньки залишилося на руці. І жовто-сині браслетики. Із цими браслетами Сергій не розлучався з 2014 року", - розповіла Оксана.

18 вересня 14-річний син Героя залишив на сайті Офісу президента листа, в якому попросив допомоги у поверненні тіла батька додому для гідного прощання.

У загиблого Сергія також залишилися дружина та дочка.

Раніше стало відомо, що перед відступом із Ізюма російські окупанти намагалися масово звільнитися. Усі вони не хотіли воювати, скаржачись на втому та проблеми зі здоров'ям. Їхні заяви були виявлені після звільнення міста.

Після деокупації Ізюму з'ясувалося, що армія РФ випустила помісту ракет більше, ніж у Маріуполі. А на імпровізованому цвинтарі у лісі знаходять тіла мирних мешканців і військовослужбовців ЗСУ. Серед загиблих – цілі сім'ї у кількох поколіннях.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини