19 вересня 2022, 10:19

"Урожайний тиждень, збиті К-52", – Ігнат розповів про останні успіхи Повітряних сил ЗСУ

За одну добу авіація українських Повітряних сил збила п'ять БПЛА противника та гелікоптер "Ка-52", який вважається предметом особливої гордості росіян.

"Урожайний тиждень, збиті К-52", – Ігнат розповів про останні успіхи Повітряних сил ЗСУ

Спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомив, що українській армії лише за 5 днів (з 13 по 17 вересня) вдалося ліквідувати сім літаків (два "Су-25" і п'ять "Су-24"), два вертольоти "Ка-52", десять БПЛА та три крилаті ракети. "Це за п'ять днів! Ось такий урожайний тиждень у нас вийшов. Неповний",зазначив Ігнат в ефірі "24 канали".

Ведучий, у свою чергу, нагадав, що у російській пропаганді гелікоптер "Ка-52" описується як диво-техніка, яка здатна чи сама відбивати атаки, а пілот тим часом може концентруватися на виконанні завдання. При цьому факти свідчать, що ці гелікоптери українські бійці збивали навіть із застарілих радянських зенітно-ракетних комплексів "Игла".

"Збивають, безумовно, збивають, – підтвердив Юрія Ігнат, – і не тільки Повітряні сили. Гелікоптери супротивника, ті ж "Ка-52" і "Мі-28" або "Мі-24", збивали навіть протитанковим комплексом. Це відео облетіло весь світ, як українські бійці здатні збивати протитанковими ракетами цілі, що летять. Це безпрецедентні випадки в історії".

Потім спікер командування Повітряних сил ЗСУ додав: "Говорити про те, що він (Ка-52) унікальний і невразливий, не доводиться, тому що ми бачимо статистику, скільки їх уже збито, з відеодоказами. Будемо й надалі утилізувати російську авіацію".

Нагадаємо, Юрій Ігнат і Михайло Подоляк розповіли, за допомогою якої зброї ЗСУ зможуть "вибивати зуби" Росії під час контрнаступу.

Раніше Юрій Ігнат пояснив, чому українській ППО стало складніше збивати ракети ворога.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини