19 вересня 2022, 06:33

Зеленський натякнув на підготовку ЗСУ до нового "кидка": "На фронті не затишшя"

Володимир Зеленський визнав, що на фронті зараз спостерігається не затишшя, а підготовка до наступного етапу визволення українських територій.

Зеленський натякнув на підготовку ЗСУ до нового "кидка": "На фронті не затишшя"

Після активного контрнаступу ЗСУ на Сході України на фронті розпочався тимчасовий "затишок". Наразі українські захисники проводять необхідні заходи для звільнення ще кількох окупованих міст.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський.

"Можливо, зараз комусь із вас здається, що після низки перемог ми маємо певне затишшя, але це не затишшя. Це підготовка до наступної низки дуже важливих для нас усіх слів (назв міст - ред.), які обов'язково повинні звучати, тому що Україна має бути вільна", - наголосив Зеленський.

Глава держави натякнув, що у списку звільнених міст, які сьогодні у всіх на слуху, незабаром можуть з'явитись Маріуполь, Мелітополь, Херсон, Донецьк, Горлівка, Луганськ й інші.


Нагадаємо, 18 вересня стало відомо, що українська армія звільнила Білогорівку, яка знаходиться за 10 км від Лисичанська. Цей населений пункт було залишено ЗСУ у липні під час наступу окупантів РФ.

На тлі контрнаступу українських захисників Москва прийняла рішення вивести свої війська через окуповані території заради порятунку військової техніки, що залишилася. Залишки розбитих полків поповнять підрозділи "мобілізаційного резерву".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини