17 вересня 2022, 22:27

РосЗМІ показали вуличні бої у Херсоні: у місті лунають автоматні черги

Російські ЗМІ показали кадри боїв у районі залізничного вокзалу у Херсоні. За їхньою легендою, йде "контртерористична операція".

РосЗМІ показали вуличні бої у Херсоні: у місті лунають автоматні черги

Російські пропагандистські ЗМІ у суботу ввечері опублікували кадри вуличних боїв у тимчасово окупованому Херсоні. На кадрах виразно чути звуки автоматної стрілянни, а також можна побачити пересування бронетехніки окупантів.

За попередніми даними, події розгортаються у районі залізничного вокзалу. За легендою російської сторони, у місті відбувається так звана "контртерористична операція", проте що відбувається насправді зараз у захопленому обласному центрі, невідомо. Українська сторона поки не робила жодних офіційних заяв щодо того, що відбувається у Херсоні.

Тим часом російські пропагандисти поспілкувалися, як вони стверджують, з місцевим жителем, який розповів про поточну ситуацію у місті.

"Повітряної тривоги не було чути, але було чути, що у небі щось збивають. І буквально якийсь час, я не засікав, скільки часу, поїхали військові на бронетехніці з піхотою зверху. Далі почалася стрілянина у районі Кооперативного училища. Російск   солдати з кимось перестрілюються", - заявив чоловік.

У свою чергу, російське РІА "Новости" пише, що окупанти нібито вступили у бій з диверсійно-розвідувальною групою.

Нагадаємо, напередодні у центрі Херсона пролунали потужні вибухи. Російські ЗМІ писали про ракетний удар по "адміністрації" міста.

Тим часом у Генштабі ЗСУ підтвердили ліквідацію понад 180 окупантів внаслідок удару по будівлі ТОВ "Алкосервіс" у Херсоні, де розміщувався особовий склад і військова техніка російської армії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини