17 вересня 2022, 19:41

5 днів діставали тіла: Генштаб ЗСУ підтвердив ліквідацію понад 180 окупантів у Херсоні

Удару було завдано 10 вересня по будівлі ТОВ "Алкосервіс" у Херсоні, де розміщувався особовий склад і військова техніка російської армії.

5 днів діставали тіла: Генштаб ЗСУ підтвердив ліквідацію понад 180 окупантів у Херсоні

У Генеральному штабі української армії офіційно підтвердили ліквідацію понад 180 російських військових внаслідок удару ЗСУ по будівлі ТОВ "Алкосервіс" у тимчасово окупованому Херсоні, де розташовувався особовий склад і техніка супротивника.

Відповідна інформація міститься у свіжому зведенні Генштабу ЗСУ.

У повідомленні уточнюється, що ФСБ і Росгвардія протягом п'яти днів розбирали завали зруйнованої будівлі, дістаючи тіла загиблих російських військових. Ці дії проводилися потай, щоб не допустити розголошення інформації про великі втрати.

У зведенні також наголошується, що протягом доби українські військові відбили атаки противника у районах Бахмута, Зайцевог, Першотравневого, Миколаївки Другої та Новомихайлівки.

На Півдні ворог готує альтернативні способи відступу після того, як ЗСУ знищили шляхи через річку Дніпро. Так, у районі Каховської гідроелектростанції окупанти затопили дев'ять автомобілів для створення імпровізованої переправи.

Раніше повідомлялося, що у Херсоні під удар потрапила будівля Апеляційного суду, де засідали місцеві гауляйтери. Вибуховою хвилею знесло два поверхи.

Нагадаємо, в американському Інституті вивчення війни повідомили про прорив української армії до Правдино, внаслідок чого ЗСУ стали ще ближчими до Херсону.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини