17 вересня 2022, 14:04

Путін публічно збрехав кілька разів, назвавши перешкоду для зустрічі з Зеленським

Кремлівському диктатору Володимиру Путіну не вдалося звинуватити Володимира Зеленського у створенні перешкод для переговорів.

Путін публічно збрехав кілька разів, назвавши перешкоду для зустрічі з Зеленським

Володимир Путін публічно збрехав, заявивши, що переговори між Україною та Росією неможливі, адже цього "не хоче пан Зеленський".

Про це кремлівський диктатор розповів 16 вересня на прес-конференції за підсумками саміту ШОС в Узбекистані, повідомляє "Український Діалог".

За словами президента РФ, турецький лідер Реджеп Тайїп Ердоган постійно вмовляє його зустрітися із главою України Володимиром Зеленським. Він запевняє, що єдиною перешкодою для зустрічі із Зеленським є неготовність президента України.

"Ну не готовий, і не треба", - резюмував військовий агресор.

В одній заяві кремлівський диктатор збрехав кілька разів, адже ще 18 серпня Володимир Зеленський наголосив на тому, що переговори відбудуться, якщо російські війська підуть з усіх територій України. Іншими словами, саме Росія перешкоджає переговорам із Україною.

Раніше і влада, і політологи в один голос заявляли, що Україна не піде на переговори з Росією, доки не займе сильну позицію. Так, політолог Микола Давидюк дав зрозуміти, що Україні потрібні її території, а не підписання нових документів у Мінську чи Стамбулі.

Остання брехня Володимира Путіна полягає взагалі у якихось спробах звинуватити Володимира Зеленського, адже якби 24 лютого Росія не вторглася в Україну, то й жодних переговорів не знадобилося б.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини