16 вересня 2022, 07:27

Чубаров розкрив деталі нової "бавовни" у Криму: "Хоча немає коментарів з боку ЗСУ..."

Глава Меджлісу Рефат Чубаров поділився інформацією про "надзвичайну подію" у Криму ввечері 15 вересня.

Чубаров розкрив деталі нової "бавовни" у Криму: "Хоча немає коментарів з боку ЗСУ..."

Ведучий "24 каналу" вирішив дізнатися у свого гостя Рефата Чубарова про подробиці вибухів у Криму, про які написали близько 17:00 місцеві паблики, де було сказано, що йдеться про роботу російських ППО. Кримсько-татарському політичному діячеві знайшлося, що розповісти.

Інтерв'ю Рефата Чубарова для "24 каналу" з подробицями про нову "бавовну" у Криму можна переглянути на YouTube.

"Після того як помітили під Євпаторією, потім трохи пізніше така ж інформація з'явилася щодо неба над містом Вірменськ (це близько до Херсонської області, майже на кордоні), хоча немає коментарів з боку Збройних сил України, тим більше немає коментарів ЗС РФ, але, мені здається, що це з розряду тих же подій, до яких належать вибухи 9 серпня на військовому аеродромі у Новофедорівці, а потім 16 серпня біля Джанкоя", - підтвердив інформацію про вибухи у Криму та висловив свою думку про те, що сталося, глава Меджлісу.

Потім Рефат Чубаров з усмішкою на обличчі нагадав про те, що минулого разу відповідальність за бавовну у Криму взяло керівництво ЗСУ, а тому можна припустити, що і цього разу вибухи - результат їхньої ефективної роботи: "Минув якийсь час, і Збройні сили України визнали, що це були наслідки їхніх дій. Я думаю, що і цього разу мають місце цілеспрямовані дії ЗСУ".


Раніше Чубаров розповів про "істерику" окупантів через можливе знищення Кримського мосту.

Тим часом стало відомо, що у Криму палає військова частина росіян, Чубаров розповів подробиці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини