15 вересня 2022, 09:50

"ЗСУ діють нестандартно", – генерал Романенко оцінив можливості України для деокупації Криму

Ігор Романенко заявив, що деокупація Криму має розпочатися після завершення контрнаступальних операцій ЗСУ на трьох інших напрямках.

"ЗСУ діють нестандартно", – генерал Романенко оцінив можливості України для деокупації Криму

Генерал-лейтенант, колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко зазначив, що поки що не можна сказати напевно, коли і як відбудеться звільнення Криму. "Потрібно буде дивитись, яким чином ситуація складеться після завершення дії на Херсонському, Харківському та Донецькому напрямках, щоб розуміти у стратегічному сприйнятті, які зусилля варто докласти найближчим часом і де необхідно це робити",пояснив військовий експерт в інтерв'ю Вадиму Герасимовичу, яке можна переглянути на YouTube-каналі Politeka Online.

Також під час бесіди Ігор Романенко сказав, якщо судити з класичних підходів, то приблизно через півтора місяці обом сторонам потрібно буде брати паузу через зміну погодних умов і переходити на ведення позиційної війни. Багато іноземних експертів керуються саме такою логікою, проте ЗСУ діють нестандартно, наголосив генерал.

Наші бійці, маючи менші угруповання та менший військовий потенціал, успішно воюють із переважаючими силами супротивника. "І воюють, не лише обороняючись. Подивіться, які вони проводять успішні операції", – сказав Романенко, натякаючи на те, що в Україні, у принципі, можливо все.

Нагадаємо, Ігор Романенко оцінив удар ЗСУ по Балаклії: "Це вкрай важливо".

Також Ігор Романенко перерахував можливості України для боротьби з ворожими ракетами й авіацією.

Раніше Ігор Романенко наголосив, що наступальний імпульс окупантів розбився.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини