15 вересня 2022, 09:33

Окупанти втекли на Харківщині від ЗСУ, залишивши на полі бою цінне обладнання, – розвідка Британії

На Харківщині російська армія, рятуючись втечею, залишила РЛС "Зоопарк" й артилерійську систему керування IV14.

Окупанти втекли на Харківщині від ЗСУ, залишивши на полі бою цінне обладнання, – розвідка Британії

Сьогодні, 15 вересня, у прес-службі Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки озвучили головні тези щодо ситуації на Харківщині.

Джерело повідомляє, що українські захисники продовжують зміцнювати свій контроль за раніше звільненими населеними пунктами Харківщини. Більшість окупаційних військ виведено на захід від річки Оскол, інформує військове відомство Британії.

При цьому виведення російських військ було різним. Хтось відійшов за річку організовано під контролем вищого командування, а хтось просто у паніці втік з поля бою, залишивши ЗСУ найцінніші екземпляри військової техніки та зброї.

До таких британська розвідка зарахувала контрбатарейну систему "Зоопарк" й артилерійську систему керування IV14. Саме ці системи окупанти використали проти української артилерії. Але тепер вони вже послужать на благо українським захисникам.

Джерело повідомляє, такі трофеї говорять про те, що російська армія відступала з Харківщини неорганізовано та часто порушуючи команди штабу.

РЛЗ "Зоопарк-1" було розроблено ВАТ "Вектор" у 2008 році. Комплекс відстежує РСЗВ, ППО й артилерію противника, стежить за повітряним простором і контролює безпілотники.

Нагадаємо, за словами американського генерала Ходжеса, розпад РФ уже розпочався. Він має тривати від 4 до 5 років.

Також, на думку Ходжеса, до осені 2023 року Україна має силу звільнити всі свої території, включаючи і Крим.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини