15 вересня 2022, 08:10

Армія РФ у кризі на Херсонщині: в ОП пояснили удар окупантів по дамбі у Кривому Розі

Удар РФ по дамбі у Кривому Розі свідчить про наростання кризи у діях російської армії на правому березі Херсонської області.

Армія РФ у кризі на Херсонщині: в ОП пояснили удар окупантів по дамбі у Кривому Розі

Росія, завдаючи удару по дамбі у Кривому Розі, мала на меті не лише завдання шкоди цивільній інфраструктурі, а й намагалася таким чином стримати наступ української армії на Херсонському напрямку.

Про це заявив радник Офісу президента Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "ФЕЙГІН LIVE".

За словами співрозмовника, ракетна атака противника на Кривий Ріг свідчить про кризу, що наростає, для угруповання російських військ, яке знаходиться на правому березі у Херсонській області. Ворог розраховував, що після удару по дамбі річкою Інгулець піде вода та змиє понтонні переправи, які українські військові використовують для проведення наступальних операцій на цій ділянці фронту.

"Це ознака, що там поступово наростає криза на правому березі", - наголосив радник ОП.

Арестович також розповів, що ворог має великі проблеми з можливістю постачання свого угруповання на правому березі.

"Доблісні російські війська почали постачання вертольотами своїх сил на правому березі. Це найдорожчий, невигідний і небезпечний спосіб постачання, та мізерний, тому що гелікоптерами особливо багато не завезеш і не відвезеш, проте вони почали. Це вкотре показує, що з переправами мають великі проблеми", - сказав співрозмовник.

Нагадаємо, Росія 14 вересня завдала ракетного удару по Кривому Рогу та пошкодила гідротехнічні споруди. Повідомлялося про приліт 8 російських крилатих ракет. Дії противника призвели до підвищення води в Інгульці та затоплення частини міста.

Президент України Володимир Зеленський, коментуючи удар по Кривому Рогу, попередив Росію про "справедливу відповідь і відплату" за злочини проти українського народу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини