14 вересня 2022, 14:52

Азербайджан завдав артилерійського удару по російським військовим у Вірменії, розбито техніку – ЗМІ

На опублікованих фото російська автомобільна техніка з розбитим склом з маркуванням ФСБ Росії та російськими автомобільними номерами.

Азербайджан завдав артилерійського удару по російським військовим у Вірменії, розбито техніку – ЗМІ

Армійські підрозділи Азербайджану завдали удару по пункту дислокації російської армії у Гегаркуніку, розгромивши позиції ФС РФ. Під азербайджанський удар потрапив також пункт дислокації сил ФСБ Росії.

Відповідно до інформації, що надходить, пункт був атакований вночі, а особовий склад був змушений терміново залишити місце дислокації.

Знімки публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Журналісти, які прибули на місце обстрілу, зафіксували серйозні пошкодження будівель і техніки. Офіційних заяв влада Азербайджану з цього приводу не робила.

На опублікованих фотографіях російська автомобільна техніка з розбитим склом з маркуванням ФСБ Росії та російськими автомобільними номерами. Усередині приміщення, де дислокувалися російські спецслужби та військові, уламками пошкоджено стіни, вибито вікна, усюди лежать розкидані речі російських військових, їхні матраци та подушки.

Користувачі соціальних мереж зазначають, що Азербайджан, спостерігаючи за слабкістю російської армії в Україні, дедалі рішучіше діє у ході звільнення окупованої території Карабаху.

Раніше повідомлялося, що Азербайджан посилює свої законні позиції на території Карабаху.

Також відомо, що "миротворчий контингент" під натиском наступу Азербайджану активно втік із позицій у Карабаху.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини