13 вересня 2022, 14:06

В ОП заговорили про звільнення Донецька та повне обвалення фронту РФ

Надання систем озброєнь для наступу дозволить українській армії звільнити Донецьк і Луганськ, що спричинить обвалення фронту, заявив Подоляк.

В ОП заговорили про звільнення Донецька та повне обвалення фронту РФ

Керівництво України заговорило про звільнення окупованих Донецька та Луганська, що спричине ефект доміно та повністю обрушить російський фронт. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, закликаючи Захід продовжувати активне постачання озброєння Україні на тлі успішного контрнаступу у Харківській області.

На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter він зазначив, що Україна, як і раніше, потребує новітніх розробок західної зброї для захисту та ведення атакувальних дій проти російської окупаційної армії.

Так, надання систем протиповітряної оборони дозволить захистити об'єкти критичної інфраструктури через російські загрози для цивільного населення.

З іншого боку, надання наступальних систем озброєнь дозволить українській армії звільнити Донецьк і Луганськ, наслідком чого буде обвалення фронту, що і призведе до політичної дестабілізації всередині РФ.

"Це реально. Потрібна воля (зброя)", - наголосив він.

Раніше план Москви направити у Лиман загони "кадировців" обернувся невдачею - окупанти з Лиманського напрямку починають здаватися у полон ЗСУ.

Ми також писали, що Стрєлков констатував повне обвалення фронту на Ізюмському напрямку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини