13 вересня 2022, 12:30

Росія спробувала зупинити ЗСУ під Лиманом за допомогою "кадировців", але план провалився – ЗМІ

План Москви направити до Лиману загороджувальні загони "кадировців" обернувся невдачею – окупанти з Лиманського напрямку починають здаватися у полон ЗСУ.

Росія спробувала зупинити ЗСУ під Лиманом за допомогою "кадировців", але план провалився – ЗМІ

Російське командування йде на крайні заходи у спробі стримати контрнаступ ЗСУ у Донецькій області. Намагаючись посилити оборонні рубежі угруповання окупантів у Лимані, Москва кинула у бій нові загони військовослужбовців так званих "ЛДНР".

Однак, побоюючись їх втечі, Москва почала використовувати практику загороджувальних загонів "кадировців", які у разі втечі з поля бою військовослужбовців РФ, а також "ЛДНР" здійснюватимуть їх розстріл. Про це із посиланням на військові джерела пише журналіст Роман Цимбалюк.

У своєму телеграм-каналі він зазначив, що розстріл при спробі втечі має усунути ризики подальшого відступу російських підрозділів.

"З метою підтримки бойового духу захисників Лимана були сформовані загороджувальні загони з військовослужбовців Росгвардії та підрозділів "Ахмат", які у разі втечі з поля бою військовослужбовців РФ, а також "ЛНР" і "ДНР" здійснюватимуть їх розстріл, щоб інші замислилися: відступати чи боротися до останнього бійця", - пише журналіст.

Проте рішення Москви призводить до того, що захисники Лиманського напрямку починають здаватися у полон ЗСУ, щоб не померти при примусовому утриманні позицій у Донецькій області.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що ЗСУ увійшли до Ізюму, - окупанти бігли, покинувши техніку та снаряди.

Ми також писали, що Стрєлков констатував повне обвалення фронту на Ізюмському напрямку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини