13 вересня 2022, 12:13

"У нього стріляють, а він іде", – окупант розповів дружині про невбиваних бійців ЗСУ

Російський солдат у телефонній розмові з дружиною (або подругою) дивувався непереможністю українських бійців, яких навіть "кулі не беруть".

"У нього стріляють, а він іде", – окупант розповів дружині про невбиваних бійців ЗСУ

У Мережі з'явився фрагмент розмови російського окупанта, ймовірно, з дружиною, в якій він із хвилюванням розповідає про те, що відбувається на фронті в Україні. За словами солдата, бійців ЗСУ дуже багато та їх не беруть ні "Сонцепеки", ні вертольоти, ні звичайні кулі. "Там і танки, і все, що тільки можна, спалюють. Писали, що вони їх і "Сонцепеками" там палять, і бомбять, а ці вперед йдуть тупо, і все", - захлинаючись від емоцій розповів окупант дружині. Повністю послухати перехоплення розмови можна у телеграм-каналі "Україна 365".

Дружина солдата теж здивувалася: "Офігеть".

Потім окупант продовжив переказувати те, що казав інший російський військовослужбовець: "Вони ж там усі були на передку, стріляли. Каже, нібито стріляли, а він ішов на нас. Йому взагалі пофіг. У нього ріжок всадили, він падає, встає і йде. І стріляє!"

Нагадаємо, російський окупант захопився армією України: "Найсильніша у світі!"

Також ми повідомляли, що дружина російського окупанта дозволила йому поглумитися з українських жінок, але з однією умовою.

Раніше батько-рибалка російського окупанта закликав сина пограбувати український дім, не забувши прихопити гачки та волосінь.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини