13 вересня 2022, 11:02

ЗСУ відчутно зрушили лінію фронту на Півдні, "перемелюючи" окупантів, – генерал Марченко

Лише на Південному напрямку за два тижні на концерт до Кобзону вирушили понад 1800 путінських солдатів.

ЗСУ відчутно зрушили лінію фронту на Півдні, "перемелюючи" окупантів, – генерал Марченко

Українські сили зрушили лінію фронту на 12 км, заявив генерал Марченко на брифінгу у Вознесенську, де російські злочинці крилатими ракетами розбомбили елеватор.

ЗСУ деокупували 13 населених пунктів та очистили від ворога 500 кв. кілометрів української землі.

В оперативному командуванні "Південь" відзвітували, що тільки за минулу добу було ліквідовано 59 окупантів, знищено танк, 5 гаубиць 152-го калібру (серед них "Мста-Б" і "Мста-С"), командно-штабна машина та машина керування, а також 12 одиниць іншої автомобільної бронетехніки. Наші захисники ще раз точково вдарили по Антонівському мосту, остаточно перервавши логістику росіян через Дніпро.

Генерал-майор Марченко підсумував загальні втрати путінського війська після початку українського контрнаступу на Півдні. Кількість "демілітаризованих" солдатів наближається до двох тисяч. ЗСУ "приземлили" по два літаки та вертольоти. Знищені танки й артилерійські системи у сукупності налічують 250 одиниць за 2 тижні.

"Завдяки сучасній техніці, яку нам надають міжнародні партнери, артилерійськими ударами ЗСУ було знищено мости, 150 командних пунктів РФ, близько 70 баз, де зберігаються боєприпаси", - додав Марченко, який не допустив повної окупації Півдня України на початку російського вторгнення.

Раніше повернутий до Миколаєва генерал Марченко розповів про те, як Київ повертатиме Крим і що необхідно зробити у першу чергу

Як писав Діалог.UA, з'явилися офіційні дані щодо просування ЗСУ у Херсонській області. Відомо, які території звільнено від загарбників.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини