13 вересня 2022, 07:47

Контрнаступ ЗСУ: у полон потрапила велика кількість офіцерів РФ вищої ланки

Під час блискавичного контрнаступу ЗСУ у Харківській області у полон було взято значну кількість російських офіцерів вищої ланки.

Контрнаступ ЗСУ: у полон потрапила велика кількість офіцерів РФ вищої ланки

Останнім часом "друга армія" демонструє велику кількість рекордів. Один із них – рекорд зі швидкості втечі від ЗСУ на Сході України. Однак не всі окупанти РФ можуть похвалитися стратегічним мисленням і міцними ногами.

Як повідомляє Die Welt із посиланням на власні джерела в українській армії, ЗСУ вдалося взяти у полон у Харківській області значну кількість російських офіцерів вищої ланки. Вони будуть добрим аргументом під час переговорів про обмін полоненими.

За даними видання, рахунок полонених протягом останніх днів росіян перевищив сотні. Більше того, на Заході вся увага знову прикута до війни в Україні. Тут вражені, як швидко розвалилася російська оборона, а солдати просто втекли. Завдяки цьому ЗСУ звільняли деякі населені пункти без жодного пострілу.

"Генерали вже не могли зупинити своїх солдатів. Вони зупинялися лише тоді, коли закінчувався бензин", – прокоментувало джерело Die Welt.

Як повідомлялося раніше, за 6 днів на Харківщині окупанти втратили територію, яку контролювали майже 6 місяців.

В Офісі президента кажуть, що після звільнення населених пунктів у Харківській області настав етап закріплення результатів. Військові можуть зайняти вигідні рубежі, які у майбутньому будуть плацдармом нового наступу.

А військовий експерт Олександр Мусієнко пояснив, як Росія намагатиметься помститися за свої поразки у війні проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини