9 вересня 2022, 16:18

Свіжа мапа просування ЗСУ на Харківському напрямку на 9 вересня

За наявними на цей момент даними, українські захисники взяли Ізюм у "півкільце".

Свіжа мапа просування ЗСУ на Харківському напрямку на 9 вересня

Про те, як Збройні сили України за лічені дні змогли зрушити лінію фронту, красномовно говорить оновлена мапа. За заявою Генштабу, з 1 вересня звільнено понад тисячу квадратних кілометрів захопленої раніше російськими військами території України.

У населеному пункті Шевченкове піднято український прапор. Його розтягли й на підступах до Куп'янська. У місті йдуть бої, оскільки воно є ключовим населеним пунктом на Ізюмському напрямку. Колаборанти біжать на окупований Донбас до псевдореспубліки.

Після того як ЗСУ зайняли село Сенькове біля Оскола, окупантам були відрізані всі дороги на північ на Ізюм.

Тelegram-канал "Україна 365" публікує мапу із помітною зміною лінії фронту на користь українських сил, а також відео із передової.

"Хочу показати тобі дивовижний вигляд. Це Барвінківський плацдарм біля Ізюму Харківської області", - розповідає український воїн.

У цей момент у небі з'являються два штурмовики A-10 "Тандерболт" II, які рухаються у бік позицій окупантів.

Також є відомості, що ЗСУ увійшли до Гороховатки та взяли під контроль міст, що веде на Борову, після чого Ізюм опинився у "півкільці". Однак ця інформація не підтверджувалася з українського боку.

Повідомлялося, що до Ізюма та Куп'янська рухається колона російського металобрухту із "ЛДНР", а у Кремлі Путін збирає термінове засідання на тлі провалу армії.

Раніше з'явилося відео того, як бійців ЗСУ зустрічали у звільненій від окупантів Балаклії. Люди плакали та кричали: "Наші повернулися!"

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини