9 вересня 2022, 14:17

"Не перетворюйте Ізюм на Брестську фортецю! Катастрофа поряд", – розпропаганда б'є на сполох

Російські пропагандисти серйозно запанікували через дії ЗСУ на Харківщині та вже не дають позитивних прогнозів для путінських військ.

"Не перетворюйте Ізюм на Брестську фортецю! Катастрофа поряд", – розпропаганда б'є на сполох

ЗСУ пройшли на південь від Куп'янська і, не штурмуючи місто, вийшли до Осколу у Сеньковому. Якщо вийде дійти до Оскола на схід від Ізюму, то російські окупанти будуть закриті у "котлі".

Як пише у Twitter журналіст Ніл Хауер: "Російські пропагандисти, подібні до тих, які місяцями заявляли про прориви Росії на Донбасі, тепер кажуть, що українські війська дійшли до річки Оскол, майже відрізавши велике російське угруповання в Ізюмі".

Так, диверсант Ігор Гіркін-Стрєлков описав поточну ситуацію на Ізюмському фронті лише двома словами: "Катастрофа поряд", - і додав традиційне: "Без паніки".

Письменник, що воював на боці бойовиків "ЛДНР", і активіст "руського світу" Захар Прилєпін і зовсім звернувся із закликом до військового керівництва: не робити з Ізюма Брестську фортецю, щоб не повторити там події 1941 року з величезними жертвами.

"Так це до листопада "х*хли" у Химок стоятимуть", - скаржиться проросійський користувач у коментарях під повідомленням про ситуацію поблизу Ізюма.

Нагадаємо, Стрєлков втратив останні краплі оптимізму та прогнозує армії РФ розгром під Херсоном, подібний до харківського.

Раніше Гіркін і розпропаганда знайшли винних у провалі армії РФ під Харковом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини