9 вересня 2022, 12:45

Британська розвідка про можливість участі білоруської армії у війні проти України

З 8 по 14 вересня на території Білорусі пройдуть планові навчання щодо повернення територій, які раніше "захопив противник".

Британська розвідка про можливість участі білоруської армії у війні проти України

Британська розвідка дуже сумнівається, що Лукашенко надасть наказ про вторгнення його армії в Україну і тим самим підтримає Путіна у його війні.

Сьогодні, 9 вересня, у прес-службі Міноборони Великобританії приділили увагу військовим навчанням білорусів біля кордону з Україною.

Джерело повідомляє, що "планові навчання" мають відбутися до 14 вересня. Головне завдання, поставлене перед білоруською армією, – повернення раніше захоплених територій. Цим зараз і займаються ЗСУ на Харківському, Донецькому та Херсонському напрямах. Тільки в Україні проходять не "планові навчання", а справжнісінька війна.

Навчання на території Білорусі відбуваються біля кордону з Польщею, у районі Бресту, навколо Мінська та на північному сході від Вітебська.

Експерти заявляють, незважаючи на те що самопроголошений президент Білорусі віддав свою територію для російської армії, він, швидше за все, не віддаватиме наказу про вторгнення в Україну.

Більше того, британська розвідка має сумніви, що навчання на території РБ – це ознака підготовки до вторгнення в Україну білоруської армії.

Раніше на Запорізькому напрямку ЗСУ знищили новий російський комплекс РЕБ "Москва-1", а їх на озброєнні ЗС РФ лише 9 одиниць.

Нагадаємо, в оперативному оточенні на Харківщині може опинитися одразу 10 тисяч російських військовослужбовців. А під час звільнення Куп'янська в окупантів почнуться великі проблеми в Ізюмі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини