9 вересня 2022, 11:06

Колаборанти тремтять від страху у власних квартирах: Федоров розповів про партизанів у Мелітополі

Мер Мелітополя розповів про партизанський рух у місті на сьогоднішній день – колаборантам через страх доводиться зрізати перед під'їздами кущі та дерева.

Колаборанти тремтять від страху у власних квартирах: Федоров розповів про партизанів у Мелітополі

Мер Мелітополя Іван Федоров, який у березні 6 днів пробув у російському полоні, описав життя у місті на сьогоднішній день. За його словами, приблизно 70 тисяч людей виїхали з Мелітополя та стільки ж залишилося. Серед решти багато хто бере активну участь у партизанському русі, координуючи свої дії з ЗСУ та керівництвом держави, що приносить конкретні результати.

"Результати – це точні дані про переміщення збройних сил ворога нашою територією. Результати – це коли колаборанти перед своїми під'їздами зрізають кущі та дерева, бо бояться заходити", – розповів Федоров в інтерв'ю "Українській правді". 

Також політик згадав реальний приклад одного колаборанта, який по телефонум комусь казав, що він з побоюванням ходить навіть власною квартирою та заглядає за кути.

Мер Мелітополя зазначив, що у протестному русі задіяно десятки тисяч людей. Активний опір мелітопольців, за його словами, полягає у тому, що сотні людей щодня інформують і виконують надскладні та наднебезпечниі справи, які є дуже важливими для нашої країни.

Нагадаємо, мелітопольські партизани помстилися російському солдатові, який хотів поглумитися над юною дівчиною.

Також ми повідомляли, що російське командування втекло до Мелітополя після ударів ЗСУ по мостах на Херсонщині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини